Zahájenie letnej sezóny na Mestskej plavárni

TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením obmedzeným Košice (TEHO) oznamuje, že dňa 03.06.2011 zaháji prevádzku Mestskej plavárne na Rumanovej ulici pre letnú sezónu 2011.

,,Sme radi, že po niekoľkých týždňoch usilovných príprav môžeme spustiť letnú sezónu na Mestskej plavárni ešte v skoršom termíne ako po uplynulé roky, čím budú mať občania nášho mesta k dispozícii prvé otvorené kúpalisko v Košiciach v tejto sezóne“ - skonštatoval Juraj Slafkovský, konateľ TEHO.

,,Nové nátery a opravy bazénov, údržba trávnikov, ale aj výmena starých a poškodených ležadiel za nové, viac lavičiek na sedenie, to je len časť z toho čo museli pracovníci TEHO zvládnuť za veľmi krátky čas. Všetky športoviská pre aktívny oddych prešli úpravami a budú počas tejto sezóny návštevníkom plavárne plne k dispozícii.

Pre túto letnú sezónu chceme novinkami potešiť najmä rodiny s menšími deťmi. A to inštaláciou vahadlovej hojdačky, hojdačky pre najmenších a preliezky so šmýkačkou. Zároveň veríme, že našich navštevníkov potešíme aj širším výberom občerstvenia a nápojov.

Teší ma, že môžem Košičanom v mene spoločnosti TEHO oznámiť, že aj napriek týmto viacerým novinkám sa ceny vstupného a ani ceny občerstvenia zvyšovať nebudú! Prevádzkovanie plavárne považujeme v spolupráci s mestom Košice za službu obyvateľom nášho mesta“ - dodal na záver Slafkovský.

Viac v sekcii Mestská plaváreň.

Aktuality o Mestskej plavárni bude TEHO prinášať prostredníctvom svojej webstránky www.teho.sk, či oznamom v médiách, ako aj prostredníctvom Facebooku.