Otvorenie Mestskej plavárne

TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením obmedzeným, ktoré je prevádzkovateľom Mestskej plavárne na Rumanovej ul. v Košiciach oznamuje všetkým Košičanom, že plaváreň je otvorená od dňa 5.6.2010.

Plavecký bazén s teplotou vody 21 °C a detský bazén nepravidelného tvaru, ktorého teplota vody je až 26 °C je pripravený pre všetkých, ktorí chcú relaxovať a oddychovať v príjemnom prostredí.

Pre návštevníkov sú pripravené bufety so širokou ponukou teplých jedál, nápojov, pochutín, mrazených výrobkov a občerstvenia. Pre „športuchtivých“ sú k dispozícii udržiavané športoviská pre plážový volejbal, tenisové kurty a požičovňa športových potrieb. Každoročne sa snažíme zatraktívniť naše služby. Zatiaľ poslednou našou investíciou je nové ihrisko pre plážový futbal. Návštevníkov iste poteší aj bezplatná WiFi sieť. Mysleli sme aj na najmenších návštevníkov, na ktorých čakajú preliezačky, hojdačky a pieskovisko. Celý areál je monitorovaný rozšíreným kamerovým systémom.

Ceny lístkov a permanentiek sa nemenili, ostávajú na úrovni minulého roku. Plaváreň je v mesiaci jún a september otvorená od 9:00 hod. do 18:00 hod. V mesiaci júl, august od 9:00 hod. do 19:00 hod.

Tešíme sa na Vašu návštevu.